Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów

Text-Service Paweł Gromolak. Wykonuję zawód tłumacza przysięgłego języka niemieckiego. Na co dzień mieszkam i pracuję w Warszawie. Moje biuro zlokalizowane jest na warszawskich Kabatach, przy ul. Wańkowicza 2/13b, 02-796 Warszawa. Uprawnienia tłumacza przysięgłego zdobyłem 31.12.2001. Jestem wpisany na listę tłumaczy przysięgłych pod numerem TP/837/05. Specjalizuję się w tłumaczeniach prawnych i ekonomicznych. Z wykształcenia jestem germanistą i prawnikiem. Na co dzień współpracuję z warszawskimi kancelariami prawnymi w zakresie tłumaczeń dokumentów prawnych, umów, aktów prawnych i notarialnych.

W zawodzie tłumacza przysięgłego cenię sobie kontakt z Klientami i realizację usług na jak najwyższym poziomie. Rzetelność, poufność i terminowość to moje priorytety.

Wykonuję tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe (niepoświadczone). Posiadam kwalifikowany podpis elektroniczny. Dokumenty przysięgłe (uwierzytelnione) mogę Państwu dostarczyć poprzez e-mail.

Tłumaczenia ustne realizuję nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całego województwa mazowieckiego. Zlecenie takie dotyczyć może tłumaczenia symultanicznego lub konsekutywnego konferencji, wykładu, szkolenia, negocjacji handlowych lub np. rozprawy sądowej. Niektóre usługi ustne również realizuję zdalnie.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

Tłumacz języka niemieckiego Wilanów – jakie tłumaczenia wykonuję?

Jakie tłumaczenia wykonuje tłumacz przysięgły języka niemieckiego? Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat zakresu usług, które wykonuję i obszarów, w których się poruszam.

Moje biuro tłumaczeń zlokalizowane jest na warszawskich Kabatach (dzielnica Ursynów, tuż obok Wilanowa, przy stacji metra Kabaty). Dokumenty mogą Państwo dostarczyć do mnie osobiście lub przesłać mailem, na adres pawel.gromolak@gmail.com
W odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę oraz zostaną Państwo poinformowani o terminie realizacji usługi.

Tłumaczę najczęściej takie dokumenty, jak np.: akty notarialne, dokumenty prawne i sądowe. Specjalizuję się w tłumaczeniach prawnych i ekonomicznych. Często przekładam dokumenty samochodowe, pisma procesowe, akty urodzenia, zaświadczenia i inne rodzaje dokumentów. Wykonuję zarówno tłumaczenia ustne, jak i tłumaczenia pisemne. Tłumaczę wszelkiego rodzaju umowy w języku niemieckim lub polskim.

Świadczę usługi nie tylko dla klientów indywidualnych i osób prywatnych, ale także dla firm polskich i niemieckich, korporacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych i instytucji rządowych (np. urzędy, sądy, policja i prokuratura).

Text-Service Paweł Gromolak, tłumacz języka niemieckiego Wilanów.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów – cennik i oferta

Poniżej znajduje się szczegółowy cennik oraz oferta tłumaczeń przysięgłych, zwykłych, ustnych i pisemnych. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów może wykonać dla Państwa tłumaczenia przysięgłe zdalnie (online), z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Takie dokumenty otrzymają Państwo mailem – plik pdf zostanie uwierzytelniony za pomocą wyżej wymienionego narzędzia.

Nie muszą Państwo dostarczać dokumentów do mnie osobiście – usługi tłumaczenia mogą zostać zlecone telefonicznie, pod numerem tel. +48 509 099 866 lub mailowo, na adres: pawel.gromolak@gmail.com

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów Warszawa – cennik tłumaczeń

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów – Warszawa – cennik tłumaczeńTryb zwykły
Tryb ekspresowy
tłumaczenie polsko niemieckie pisemne zwykłe (1 str. = 1500 znaków)55 zł80 zł
tłumaczenie pisemne przysięgłe (1 str. = 1125 znaków)55 zł80 zł
tłumaczenie ustne zdalne (uzgodniony termin / 1-2 dni)300 zł / 600 zł
tłumaczenie ustne (1 blok = 4 godz. obecności tłumacza)800 zł
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów Warszawa, cena usług – zamów nieodpłatną wycenę tłumaczenia
 1. Tłumaczenia w trybie ZWYKŁYM realizowane są w uzgodnionym terminie (np. 1-2 dni)
 2. Tłumaczenia w trybie EKSPRESOWYM realizowane są w dniu zlecenia (dokument do 3 stron) lub na następny dzień rano
 3. Powyższe ceny są cenami netto (należy doliczyć VAT 23%)
 4. Tłumaczenia ustne specjalistyczne, wymagające szczególnego zapoznania się z zakresem usługi (np. historia
  choroby przy tłumaczeniach medycznych, tłumaczenie specjalistycznych konferencji i wykładów), wyceniane są
  odrębnie.
 5. Kwota do zapłaty wynika z wiążącej wyceny, przedstawionej przez tłumacza przed przyjęciem zlecenia i
  zaakceptowanej przez klienta. Podstawą wyceny jest powyższa tabela.
 6. Tłumaczenia ustne wymagające wyjazdu łączącego się z noclegiem wyceniane są odrębnie.
 7. Przy tłumaczeniach o większej objętości lub przy dokumentach o powtarzalnej treści i dłuższych terminach
  realizacji chętnie przedstawię indywidualną wycenę.
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów – oferta i cennik tłumaczeń na Wilanowie (w Warszawie)

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne polsko niemieckie lub z języka niemieckiego na język polski to takie rodzaje przekładów, w których tłumacz przekłada słowa mówcy w czasie rzeczywistym lub parafrazuje go, możliwie jak najdokładniej, po zakończonej wypowiedzi. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z tłumaczeniem symultanicznym, w drugim z tłumaczeniem konsekutywnym.

Tłumaczenia ustne dla Klientów mogą być wykonywane przeze mnie zarówno osobiście, we wcześniej umówionym miejscu (np. w urzędzie na ślubie, u notariusza, podczas szkolenia) lub zdalnie, za pomocą środków komunikacji na odległość.

Przekłady, które realizuję, często dotyczą takich dziedzin, jak prawo, medycyna czy nowe technologie.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

Ile kosztuje tłumaczenie polsko niemieckie?

Tłumaczenie polsko niemieckie wyceniane jest na podstawie stawki za 1 stronę tłumaczeniową. Ile kosztuje dokładnie? Każdy tłumacz przysięgły języka niemieckiego ustala własną stawkę za 1 stronę biorąc pod uwagę rodzaj dokumentu i obszar, którego tłumaczenie dotyczy.

 • Cena tłumaczenia przysięgłego polsko niemieckiego – 1 strona tłumaczeniowa przysięgła to 1125 znaków liczonych wraz ze spacjami
 • Cena tłumaczenia zwykłego (nieuwierzytelnionego) – 1 strona tłumaczeniowa to 1800 znaków liczonych wraz ze spacjami

Szczegółowy cennik znajdą Państwo na górze niniejszej strony.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

Dojazd do biura tłumacza przysięgłego w Warszawie

Biuro tłumacza przysięgłego języka niemieckiego zlokalizowane jest w Warszawie, w jej południowej części, przy ul. ul. Wańkowicza 2/13b, 02-796 Warszawa (150 m od stacji metra Kabaty). Dojazd do biura z centrum miasta możliwy jest metrem, autobusem miejskim lub samochodem. Przy moim lokalu znajdą Państwo miejsce do zaparkowania samochodu osobowego.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

Czas oczekiwania na tłumaczenie niemiecko polskie

Często otrzymuję pytania o treści: „Jaki jest czas oczekiwania na tłumaczenie polsko niemieckie lub niemiecko polskie?” Większość zleceń realizuję w terminie 1-3 dni roboczych. Obszerne dokumenty zajmują mi więcej czasu. Przy sporządzaniu wyceny informuję Klientów o terminie realizacji tłumaczenia pisemnego przysięgłego lub nieuwierzytelnionego (zwykłego).

Tłumacz niemiecki Warszawa Wilanów – zapraszam do kontaktu.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

Tłumacz polsko niemiecki przy stacji metra

„Tłumacz polsko niemiecki przy stacji metra” – również na taką frazę można mnie znaleźć w internecie. Moje biuro tłumaczeń zlokalizowane jest przy ostatniej stacji metra, w południowej części miasta, przy stacji Kabaty.

Adres biura tłumaczeń języka niemieckiego: ul. Wańkowicza 2/13b, 02-796 Warszawa

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA:

   
  Formularz kontaktowy przetwarza dane osobowe. Przeczytaj w jaki sposób.

  W przypadku braku odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy, proszę o kontakt bezpośrednio na adres mailowy: pawel.gromolak@gmail.com lub telefonicznie: +48 509099866

  Tłumaczenie wywiadów, reportaży i napisów do filmów z języka niemieckiego lub na język niemiecki

  Często jestem pytany o to, co lubię najbardziej robić wykonując zawód tłumacza języka niemieckiego. W obszarze moich zawodowych zainteresowań znajduje się m.in. tłumaczenie reportaży, napisów do filmów, wywiadów, szeroko pojęta publicystyka. Wykonywanie takich przekładów (ustnych lub pisemnych) z języka niemieckiego lub na język niemiecki daje mi dużo satysfakcji i umożliwia poznawanie dorobku kulturalnego Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)
  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów – profesjonalne tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe polsko-niemieckie i niemiecko polskie w Warszawie

  Tłumaczenie zaświadczeń na polski lub niemiecki Warszawa

  W codziennej pracy tłumacza języka niemieckiego bardzo często wykonuję tłumaczenia zaświadczeń na język polski lub niemiecki. Takie tłumaczenie mogą Państwo zlecić osobiście w moim biurze i często odebrać „od ręki”, np. po upływie 10-20 minut. Tłumacz niemiecki Warszawa Wilanów – zapraszam do mojego biura, które znajduje się przy ulicy ul. Wańkowicza 2/13b, 02-796 Warszawa

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów – kontakt

  Text-Service Paweł Gromolak – kontakt. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Warszawa (Wilanów i Ursynów) – lokal zlokalizowany jest przy ul. Wańkowicza 2/13b, 150 metrów od stacji metra Kabaty.

  Mogą Państwo skontaktować się ze mną nie tylko osobiście, ale również telefonicznie i mailowo:

  e-mail: pawel.gromolak@gmail.com

  tel. +48 509 099 866 (w godzinach 08:00 – 20:00).

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wilanów (Warszawa)

  Adres biura:

  (150 m. od stacji metra Kabaty)