Kontakt – Paweł Gromolak – tłumacz przysięgły języka niemieckiego


Tłumacz przysięgły języka niemieckiego – Paweł Gromolak

Dojazd do biura tłumaczeń – mapa

Kontakt do tłumacza języka niemieckiego w Warszawie

Biuro tłumacza przysięgłego języka niemieckiego zlokalizowane na południu Warszawy, w dzielnicy Ursynów, w bezpośredniej odległości (200 m) od końcowej stacji metra (Kabaty). Nad biurem znajduje się widoczny szyld „tłumacz przysięgły języka niemieckiego”.

Zdjęcie przedstawiające wejście do biura tłumaczeń na warszawskim ursynowie (kabaty)
Widok z ulicy (osiedla) na wejście do biura tłumaczeń Text-Service Paweł Gromolak

Specjalizuje się w tłumaczeniach prawnych i ekonomicznych. Wykonuję tłumaczenia stacjonarnie (w biurze w Warszawie), oraz zdalnie (ustnie oraz pisemnie: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe). Przy dokonywaniu przekładów przysięgłych zdalnych korzystam z kwalifikowanego podpisu elektronicznego, co umożliwia mi szybkie dostarczanie tłumaczeń drogą online w każde miejsce w kraju i poza nim. Chętnie oferuję również wykonanie usługi tłumaczenia ustnego przysięgłego w formie zdalnej (np. na potrzeby aktu notarialnego lub rozprawy sądowej).  Często świadczę usługi na rzecz Klientów w takich polskich miastach, jak np. Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź i Poznań.

BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA:

   
  Formularz kontaktowy przetwarza dane osobowe. Przeczytaj w jaki sposób.

  W przypadku braku odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy, proszę o kontakt bezpośrednio na adres mailowy: pawel.gromolak@gmail.com lub telefonicznie: +48 509099866

  Kontakt telefoniczny i mailowy

  Telefon: +48 509 099 866

  Adres poczty elektronicznej (e-mail): pawel.gromolak@gmail.com

  Adres biura:

  (150 m. od stacji metra Kabaty)