Biuro tłumaczeń polsko-niemieckich Warszawa Kabaty – dojazd

Text-Service Paweł Gromolak – tłumacz przysięgły języka niemieckiego Warszawa Kabaty (dzielnica Ursynów)

Moje biuro tłumaczeń polsko-niemieckich i niemiecko-polskich zlokalizowane jest na warszawskim Ursynowie, przy ul. Wańkowicza 2 lok. 13b (klatka XIII), 02-796 Warszawa (200 m od stacji metra Kabaty).

Biuro tłumaczeń znajduje się w południowej części Warszawy. W niedużej odległości od biura znajdą Państwo bezpłatne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych.

Nie pracuję wyłącznie stacjonarnie. Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy. Świadczę przede wszystkim usługi zdalne (zarówno z zakresu tłumaczeń poświadczonych ustnych, jak i pisemnych). Jako tłumacz ustny występuję na szkoleniach, konferencjach, negocjacjach handlowych, stawiam się na żądanie klientów u notariuszy, przede wszystkim w Warszawie, ale w razie potrzeby również w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku czy Łodzi.

Adres biura:

(150 m. od stacji metra Kabaty)

Poniższe zdjęcie przedstawia wejście do biura tłumaczeń (widok z osiedla)

Biuro tłumacza przysięgłego języka niemieckiego na warszawskich kabatach
Moje biuro zlokalizowane jest przy ul. Wańkowicza 2/13B w Warszawie – 150 m. od stacji metra Kabaty. Powyższe zdjęcie przedstawia wejście do biura tłumaczeń przysięgłych polsko-niemieckich Text-Service Paweł Gromolak.

Text-Service Paweł Gromolak – Klienci biura tłumaczeń

Świadczę usługi dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych (krajowych i międzynarodowych) oraz organów państwowych (zarówno polskich jak i niemieckich).

Często wykonuję tłumaczenia przysięgłe zdalnie, z użyciem kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Jeżeli jednak chcieliby mi Państwo zlecić tłumaczenie osobiście, oczywiście pozostaję dostępny w biurze tłumacza przysięgłego języka niemieckiego w uzgodnionym z Państwem terminie, z reguły w godz. 09:00 – 17:00. Proszę o telefoniczne potwierdzenie wizyty przed przybyciem.

Klikając w poniższy link zostaną Państwo przekierowani do podstrony „Wycena tłumaczenia„. Przy wykorzystaniu znajdującego się tam formularza mogą Państwo przesłać mi dokument (w formacie word/pdf/jpg). Na podstawie przesłanego pliku chętnie przedstawię szczegółową wycenę oraz poinformuję Państwa o tym, w jakim terminie usługa będzie mogła zostać zrealizowana.

Biuro tłumacza przysięgłego języka niemieckiego na warszawskich kabatach

Text-Service Paweł Gromolak – kontakt z tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego w Warszawie

Mogą Państwo skontaktować się ze mną telefonicznie, nr tel.: [+48] 509 099 866 oraz mailowo (mój adres e-mail to: pawel.gromolak@gmail.com).